Scottish Fold & British Shorthair Sahiplendirme 2018

Scottish Fold & British Shorthair Yavru Kedi 2018 Türkiye
     

Kedi Severler Dikkatine :)

Merhabalar Scottish Fold & British Shorthair KEDİ PERİSİ & KediZade ailesinin dünyasına hoş geldiniz. İletişim için 0507 466 4209 nodan bizlere ulaşabilirsiniz. Cins Kedi ve Kedilerle ile ilgili her konuda ''Türkiye' deki cins kedi fiyatları istatistiklerini , sahiplendirenler , cins kedi satın almak isteyenlere tavsiyeler öneriler, sahiplendirme yapanlar yada kedi satış ilanları olan evcil satış gibi sitelerde muhtemelen birçok kedi sahiplendirme için ilan görüyorsunuz , cins kedi sahiplenme de dikkat etmeniz gerekenler, Safkan british Shorthair nasıl olmalıdır ? Safkan Scottish Fold nasıl olmalıdır vb kısacası kediler ile ilgili herkonuda '' bizleri çekinmeden arayarak bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle ..

14 Mayıs 2010 Cuma

Scottish Fold yavru kedi sahibinden dişi ~erkek yavrular

02:19 6 Comments
Uluslararası federasyon kayıtlı annenin scottish fold yavru bebişleri. Türkiyedeki uluslararası kedi federasyonuna kayıtlı orjinalliği,sağlığı ve safkanlığı onaylı annenin, scottish fold babadan olma) harika yavruları. Türkiye'de güvenle alabileceğiniz ve aldıktan sonrada herkonuda sizlere Türkiyedeki klüp yöneticilerinin ve üyelerinin yardımlarıyla sorunlarınızı minimuma indirecek ve gerçekten sahip olunabilecek en harika scottish fold yavru bebekleri bloğumuzdan tanıtmak istiyoruz.
Söylediğimiz üzere bloğumuzda safkanlığı uluslararası sertifikayla kanıtlanamayan sağlıksız ve kusurlu genlere sahip yavrulara asla yer vermemekteyiz.
Kardeş çiftleştirmesiyle dünyaya gelen ve birçok alış-veriş sitelerinde yayınlanan genetik kusurlarla dolu bebeklerin üretimine tamamen karşı olan bu klüpte tüm kediler, kedi değil aile bireyi olarak evlerde doğan ve büyüyen birey olarak kabul gören anne ve babaların bebekleridir.
British Shorthair anneler yine aynı üstün standartlara sahip British shorthair yada scottish fold eşlerle çiftleştirildiği için bulabileceğiniz prima kaliteye sahip üstün ırk özelliklerini taşıyan nadide yavrulardır.
Yine Scottish fold anneler sadece British shorthair babalarla çiftleştirilerek safkan ırka sahip sağlıklı yavrular dünyaya gelmektedir.
Anne ve babanın herikisinin scottish fold olması yavrunuzun ömrü ve sağlığı açısından inanılmaz tehlikedir. Bizler bu çiftleştirmeyle dünyaya gelen yavruları alınması ve sahiplenmesine tamamen karşı olup bu konuda sizleri uyarmak istiyoruz.
Bizler için herşeyden önce sağlıklı ve safkan yavruların yetişmesi türün Türkiye'de de üstün kalitesini muhafazası için en önemli konudur. Maalesef türkiyede dişi ve erkek Scottish Foldlar birbirleri ile çiftleştirilerek ekonomik değer açısından değer gören fazla sayıda scottish fold elde etmek adına son derece yanlış ve tamamen ticari amaç güden zihniyete sahip olanlarıda bloğumuz ve klüp adına kınıyoruz.
Amaç fahiş fiyatlarla sahiplendirmek değil, kaliteli ve üstün ırk özelliklerine sahip Scottish FOld ve British Shorthair kedi ile tanışmanızı mümkün kılmak için minimum fiyatı sizlere sunmak ve böylece yavruların gerçek sevgi dolu yuvalarda bir birey olarak büyümelerini sağlamak ve bu kedi cinsine sahip kişlerin aynı sevgi ile oluşturulmuş klüpte yeni yerlerini almalarıdır.
diyorsanız : '' En güzel ve asil sağlıklı Scottish Fold'u almak istiyorum.''
İŞte sizler için en harika SCOTTISH FOLD yavrular...
Resimlerdeki yavrular orjinal resmiler olup, yavrular ve anne babasını birlikte görmeniz mümkün olup, Türkiyenin tüm illerine sahiplendirilebilir. Kaçırmayın deriz ;)
YENİ YUVALARINDA :)....
Eski tarihli bir yazıdır.
Lütfen yeni yavrular için sayfanın altındaki bilgilerden iletişime geçiniz !!!

11 Mayıs 2010 Salı

SCOTTISH FOLD dişi yavru kedi & Şans'ın bebişi yuva arıyor

13:30 0 Comments
Sizleri uluslararası sertifikalı anneden dünyaya gelen, 0 düşük kulaklı dişi SCOTTISH FOLD yavru kedi ile tanıştırmak istiyorum. Tüm kardeşleri yeni ailelerinde olup kendisi onu sevip, en az annesi kadar iyi bakacak ailesini beklemekte.
Scottish Fold yavru kedi sahiplenmek istiyorsanız işte safkan uluslararası safkanlığı tescilli annesi ve babasının narin bu kızını yavrusunu kaçırmamalısınız diyoruz.
Anne ve babanın sertifikaları ve kendilerini, evlerinde görmek isterseniz, ziyaret edebilirsiniz. Yada kameradan yavrunuzu görmeniz mümkün.

British Fold ailesi olarak safkanlığı tartışmasız,aynı zamanda en sağlıklı ebeveynlerden dünyaya gelmiş yavrularla buluşmanız için Türkiye'deki en büyük titizliği göstermekte kararlıyız !
Bakım ve ırksal standartlarımız uluslararası federasyonlarca, sertifikalarla tescillidir. Tüm kedilerimiz, tamamen ev ortamında bizlerle birlikte yaşamaktadırlar.
Scottish Fold ırkı ve Scottish Shorthair ırkı ile ilgili dikkat etmeniz gerekenler, bakımları ve kedilerle ilgili hertürlü konuda, yavrunuzun yada kedinizin safkan olup olmadığını merak ediyorsanız, danışmanlarımız, veterinerlerimiz ve bilgilerimizle sizlere ücretsiz yardımcı olabiliriz.
Amacımız bu ırkın en güzel ve safkan bebeklerini sizlerle tanıştırmak ve bilgi vererek Türkiye'de bu ırkın kalitesinin mix bebekler olmadan safkanlığını koruyarak değerinden yükselmesidir.
İlginiz için teşekkürler.
2012 yılı eşleşmelerinden doğan yavrularımız ve haklarında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz !
0507 466 4209