Scottish Fold & British Shorthair Sahiplendirme 2018

Scottish Fold & British Shorthair Yavru Kedi 2018 Türkiye
     

Kedi Severler Dikkatine :)

Merhabalar Scottish Fold & British Shorthair KEDİ PERİSİ & KediZade ailesinin dünyasına hoş geldiniz. İletişim için 0507 466 4209 nodan bizlere ulaşabilirsiniz. Cins Kedi ve Kedilerle ile ilgili her konuda ''Türkiye' deki cins kedi fiyatları istatistiklerini , sahiplendirenler , cins kedi satın almak isteyenlere tavsiyeler öneriler, sahiplendirme yapanlar yada kedi satış ilanları olan evcil satış gibi sitelerde muhtemelen birçok kedi sahiplendirme için ilan görüyorsunuz , cins kedi sahiplenme de dikkat etmeniz gerekenler, Safkan british Shorthair nasıl olmalıdır ? Safkan Scottish Fold nasıl olmalıdır vb kısacası kediler ile ilgili herkonuda '' bizleri çekinmeden arayarak bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle ..

10 Temmuz 2012 Salı

WCF Secereli TÜRKİYE'de doğan ilk Scottish Fold Yavrular

06:23
WCF ( World Cat Federation )' a bağlı ilk TÜRK Kedi Derneği kısa adı DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği ) ( www.dked.org.tr ) orjinal SAFKAN secereli
(babasının seceresi Dünya şampiyonları ile dolu  atalara sahiptir ) Scottish Straight *İskoç Dik Kulak* erkek yavru
WCF lisanslı KEDİ PERİSİ Kedi Evi ( Cattery ) uluslararası standartlarda safkan kedilere sahiptir.
  • Anne-> HURREM of KEDİ PERİSİ ( Britis Shorthair lilac ) 
  • Baba-> Baron Of Carmela ( Scottish Fold blue ) Soldaki resim.
Türkiye'nin en müthiş Soy Ağacına sahip, uluslararası ve dünya şampiyonları ile dolu ŞECEREli erkek iskoç dik kulak ( Scottish Straight ) yavru.
Doğum Tarihi : 09.06.2012

2 doz karma aşısı, 1 doz kuduz aşısı yaptırılarak, chipleri takıldıktan sonra 12 haftaları dolduktan sonra secereleri ile birlikte 1 hafta yetecek mama ile ailenize katılacaktır :)
Aşk of KEDİ PERİSİ Rezervasyon açık.
Alanya of KEDİ PERİSİ SF Rezervasyon açık.
Alaattin of KEDİ PERİSİ SFS a male - erkek Rezervasyon açık. Yavrular anne baba orjinal resimleri olup, yavruları skype, msn yada facebooktan canlı olarak görebilirsiniz.
Kedi Perisi olarak ekleyebilirsiniz.
Doğacak Scottish Fold ( Düşük kulaklı İskoç Kedisi ) yada Scottish Straight ( Dik kulaklı İskoç Kedisi ) yavrular ve anneler ile ilgili bilgi alabilir, diğer annelerden dünyaya gelecek yavrular için ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Scottish yani İskoç kedileri peluş kürkleri ile kedigiller familyasının en muhteşem kürklü kedileridir. Oyuncu ve sevgi dolu karakterleri ile size müthiş sadık bir ırktır. Evinize geldiğinizde size göbek açarak sevmenizi bekleyen sevgi arsızı karakterleri ile en popüler ırkların başında gelmektedir. Bu muhteşem kürklü kediler aynı zamanda en az tüy döken ırktır. Bir İSKOÇ KEDİNİZ varsa evinize gelen misafirlerinizin onu peluş oyuncak sanmaları mümkündür :))) Tüy yapısı hiç bu ırkla tanışma fırsatı bulamamış kişiler için bildiğimiz sık tüylü peluş battaniyeler gibidir :) Onlarla yaşan bir aile olarak bu ırka olan aşkımız asla bitmeyecek.TÜM İSKOÇ KEDİSİ SEVENLERE MUTLU PATİLER :)
BİR AVUÇ MUTLULUK :)

BRITISH SHORTHAIR WCF Federasyon secereli safkan

05:53 0 Comments

BRITISH SHORTHAIR WCF Federasyon secereli safkan

Annanem bizi çok seviyor. Annanem bir KEDİ PERİSİ. Bizde Kedi Perisiymişiz :) Soyumuzun ataları hep İngiliz ve dünya şampiyonları ile dolu çok asil kedilermiş. Annanem tüm kedileri seviyor, ama bizi çok daha fazla seviyor :) Uzunnnn sağlıklı bir ömür sürmemiz için 2 doz karma aşımız, 1 doz kuduz aşımız olduktan sonra, chiplerimizi taktırıp, bizim için çarpan kalplere , ömürlük okşayacak ellere emanet edecek. Yeni ailemizinde en az annanemiz KEDİ PERİSİ kadar bizleri sevmesini diliyoruz. Şimdi bol bol annemizi emiyor ve tüm kumları dağıtarak annanemizi çıldırtıyoruz :D Annanem bize yaş mamalar, orijen mamalar bazende annemizin Royal Canin mamalarından yemeye çalışıyoruz :))) ama ağzımıza henüz sığmıyor. Çok oyuncuyuz ama evcilik değil genelde saklambaş oynuyoruz.
Annanem bizim atalarımız o kadar eski imiş ki dedemiz, dedemizin dedesi , dedemizin dedesinin dedesi taaaaaaaa 9 kuşak dedelerimizin soy ağacını bize gösterdi. Yeni ailelerimiz için ŞECERELERİmizi hazırlattı. Ailelerimiz bizleri doya doya sevsinler diye veteriner amcamız 2 haftada bir bizi gelip ziyaret ediyor ve sağlığımızı kontrol ediyor.
Bazen annanem bizi yakalıyor öpüyor, bizde bıktık ondan :))) Kovalamaca oynuyoruz. En sevdiğimiz mama YAŞ MAMMAAAA :D En üstte solda resmi olan bayan da ananem ve kucağındaki sımsıcak çukulata rengi kedide annemiz Anatolia :D Annanem şimdi öyle değil, bizimle uğraşmaktan yaşlandı :D Lilac olanda teyzemiz ASYA, onunda bebekleri olacakmış . Hepimiz sütlü bonbonlarmışız :)
Şİmdi KORUYUCU PERİLERİMİZİ arıyor annanem.
Yoksa siz bizim yeni koruyucu perimiz misiniz ? ;)
Bunları minnaklar söyledi ben yazdım :) Türkiye'nin en muhteşem soy ağacına sahip bu safkan bebekler ve onlar ile ilgili bilgi almak için beni çekinmeden arayınız.
British Shorthair ve Scottish Fold ırkının en saygın Kedi Evlerinden KEDİ PERİSİ'nin perileri için yeni aileler arıyoruz.
Yavrunuz ile birlikte 1 hafta yetecek mama ve kedi bakımı ile ilgili mini broşürümüzde sizlere verilecektir.
Kedi Perisi ailesinin bu sevimli minnakları için ücretin 4'te biri oranında ödeme yaparak yavrunuzu şimdiden ayırtabilirsiniz. 12. haftada kalan ücretin tamamını yatıdığınızda yavrunuzu size İzmir, İstanbul güzergahı üzerindeki illere evinize kadar getirerek teslim etmekteyiz. Diğer illere uçak ile gönderebiliriz.
Artvin of KEDİ PERİSİ British Shorthair male-erkek  Bri çukulata- Ailesi belli
Ardahan of KEDİ PERİSİ British Shorthair male-erkek Bri lilacAilesi belli
Antalya of KEDİ PERİSİ British Shorthair female-dişi Bri lilacAilesi belli
Aylin of KEDİ PERİSİ British Shorthair female-dişi Bri lilacAilesi belli
Asmin of KEDİ PERİSİ British Shorthair female-dişi Bri blueAilesi belli
lilac sütlü bonbonşekeri rengidir :) Yavrular anne baba orjinal resimleri olup, yavruları skype, yada facebooktan canlıl olarak görebilirsiniz.
yasmin cats olarak ekleyin lütfen :)Uluslararası WCF ( World Cat Federation )' a bağlı ilk TÜRK Kedi Derneği kısa adı DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği ) ( www.dked.org.tr ) orjinal SAFKAN secereli
www.kediperisi.com

05074664209

ANNANELERİ RESİMLERİ ÇEKTİKÇE EKLEYECEK ;) 
İşte Benim Bonbon şekerlerim .....Mutlu olun bebişlerim :..)