Scottish Fold & British Shorthair Sahiplendirme 2018

Scottish Fold & British Shorthair Yavru Kedi 2018 Türkiye
     

Kedi Severler Dikkatine :)

Merhabalar Scottish Fold & British Shorthair KEDİ PERİSİ & KediZade ailesinin dünyasına hoş geldiniz. İletişim için 0507 466 4209 nodan bizlere ulaşabilirsiniz. Cins Kedi ve Kedilerle ile ilgili her konuda ''Türkiye' deki cins kedi fiyatları istatistiklerini , sahiplendirenler , cins kedi satın almak isteyenlere tavsiyeler öneriler, sahiplendirme yapanlar yada kedi satış ilanları olan evcil satış gibi sitelerde muhtemelen birçok kedi sahiplendirme için ilan görüyorsunuz , cins kedi sahiplenme de dikkat etmeniz gerekenler, Safkan british Shorthair nasıl olmalıdır ? Safkan Scottish Fold nasıl olmalıdır vb kısacası kediler ile ilgili herkonuda '' bizleri çekinmeden arayarak bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle ..

30 Nisan 2015 Perşembe

British Shorthair yeşil gözlü golden yavru FOREVER

13:48 0 Comments
Forever Kedizade
Adı : Forever Kedizade
Soyağacı:
WCF ( Dünya Kedi Federasyonu ) *Almanya
DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği *Türkiye
Renk : Golden Black Shaded Spotted Tabby
BRI ny 24 yeşil gözlü
Cinsiyet : Erkek & Male
Anne : Arisha Mursilka Kedizade
BRI ny 25 British Shorthair
Baba: Elisa Vetsky Eseniy
BRI ny 25 British Shorthair
Karakteri : O kadar akıllıki masum ve sevgi dolu. Ben özellikle bu desendeki kedilerde gözlemim insanla olan bağları. Çok insan canlısı oluyorlar. Forever eğer sevilmeyi seviyorsanız karakteri size olan bağlılığı ile kalbinizi ısıtacak. Minik tırtılım kardeşleri ile büyü bir uyum içerisinde ve beni gözlge gibi takip eden kocaman gözleri ile favori bebeklerimden.
Ailelerimizi özenle ve titizlikle seçmeye çalışmaktayız. Bebeklerimizle ve özellikle bu miniğimle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için telefonunuzu bekliyor olacağız. Mutlu patilerle sevgiyle dolu günler .
VİDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=e3Gxa7vZ9wc
Durumu : my new family from İSTANBUL !
Yeni Ailemiz : İSTANBUL
British Shorthair
British Shorthair
British Shorthair golden shaded
British Shorthair golden black spotted tabby male kittens