Scottish Fold & British Shorthair Sahiplendirme 2018

Scottish Fold & British Shorthair Yavru Kedi 2018 Türkiye
     

Kedi Severler Dikkatine :)

Merhabalar Scottish Fold & British Shorthair KEDİ PERİSİ & KediZade ailesinin dünyasına hoş geldiniz. İletişim için 0507 466 4209 nodan bizlere ulaşabilirsiniz. Cins Kedi ve Kedilerle ile ilgili her konuda ''Türkiye' deki cins kedi fiyatları istatistiklerini , sahiplendirenler , cins kedi satın almak isteyenlere tavsiyeler öneriler, sahiplendirme yapanlar yada kedi satış ilanları olan evcil satış gibi sitelerde muhtemelen birçok kedi sahiplendirme için ilan görüyorsunuz , cins kedi sahiplenme de dikkat etmeniz gerekenler, Safkan british Shorthair nasıl olmalıdır ? Safkan Scottish Fold nasıl olmalıdır vb kısacası kediler ile ilgili herkonuda '' bizleri çekinmeden arayarak bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle ..

20 Kasım 2015 Cuma

Scottish Fold dişi yavru Altın Sincap HANZADE

04:53 2 Comments

HANZADE * Kedizade 

Scottish FOld dişi
SFS ny 25
D.T: 10.06.2015
Anne : Scottish fold golden shaded ticked tabby
Diva von Mursilka Kedizade
SFS ny 25
Baba : British SHorthair golden shaded ticked tabby
Elisa Vetsky Eseniy
BRI ny 25
Karakteri ve Özellikleri: Tombik iştahlı bir hanımefendi :) Güzel kapanmış kulaklar , esnek uzun kuyruk, iri gövde, oyuncu ve sakin teslimiyetçi bir karakter. Kardeşleri ile son derece uyumlu. Minik prensesimle ilgileniyorsanız telefonunuzu bekliyor olacağız :)
507 466 4209


Golden Point erkek yavru İskoç Kedisi HALLEY

04:36 0 Comments

HALLEY Star Kedizade

Scottish Straight erkek yavru
SFS ny? 25
Anne Scottish fold beyaz
D.T: 01.05.2015
Darling WS Kedi Perisi
SFSw 63
Baba British SHorthair golden shaded
Elisa Vetsky Eseniy
BRI ny 25

Yuvarlak kafa, kısa boyun, belirgin dudak petleri , geniş karın ve kalça ( safkan iskoçlara özel armut tip ) , uzun porsuk kuyruk gerçek bir İSKOÇ prens. Kendisini tarif etmem istense bıngıl bıngıl iştahlı ve toroman bir erkek çocuğu diye tarif ederdim. İnanılmaz uysal. Diğer kedilerle çok uyumlu. Ailesi ilk gördüğünde o tombik haline hiç şaşmamalı :) Şimdiden söylemesi. Gözterişli ve eve gelen misafirlerin büyük şaşkınlığa uğrayacağına inandığım bu tombik minik adamla ilgileniyorsanız durumu misait olup bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.
0507 466 4209

Scottish Fold anneden whiskas desenli erkek yavru UĞURLU

04:30 0 Comments
UĞURLU of Kedi Perisi
Scottish Straight
erkek
SFS71 as 24 64
Yeşil gözler !!! Wiskas desenli muhteşem pıtırcık
D.T: 03.08.2015
Anne : Scottish fold golden shaded
Cindreala Kedizade
SFS ny 25
Baba : British SHorthair silver shaded
Bounty Kedizade
BRI as 11
Karakteri : Minik sevgi dolu adam :) yeşil iri gözleri ile meraklı bakışları ve yumuşak geçişli kürkü ile harika bir bebek. Kardeşleri ile çok uyumlu ve sakin teslimiyetçi bir karakter. Bu bebeğim için sevgi dolu bir aile arıyruz. İlgileniyorsanız bizi çekinmeden arayabilirsiniz. :)
MÜSAİT
507 466 4209