SCOTTISH FOLD dişi yavru kedi & Şans'ın bebişi yuva arıyor

Sizleri uluslararası sertifikalı anneden dünyaya gelen, 0 düşük kulaklı dişi SCOTTISH FOLD yavru kedi ile tanıştırmak istiyorum. Tüm kardeşleri satılmış olup kendisi onu sevip, en az annesi kadar iyi bakacak ailesini beklemekte.
Scottish Fold yavru kedi satınalmak istiyorsanız işte safkan uluslararası safkanlığı tescilli annesi ve babasının narin bu kızını yavrusunu kaçırmamalısınız diyoruz.
Anne ve babanın sertifikaları ve kendilerini, evlerinde görmek isterseniz, ziyaret edebilirsiniz. Yada kameradan yavrunuzu görmeniz mümkün.British Fold ailesi olarak safkanlığı tartışmasız,aynı zamanda en sağlıklı ebeveynlerden dünyaya gelmiş yavrularla buluşmanız için Türkiye'deki en büyük titizliği göstermekte kararlıyız !
Bakım ve ırksal standartlarımız uluslararası federasyonlarca, sertifikalarla tescillidir. Tüm kedilerimiz, tamamen ev ortamında bizlerle birlikte yaşamaktadırlar.
Scottish Fold ırkı ve Scottish Shorthair ırkı ile ilgili dikkat etmeniz gerekenler, bakımları ve kedilerle ilgili hertürlü konuda, yavrunuzun yada kedinizin safkan olup olmadığını merak ediyorsanız, danışmanlarımız, veterinerlerimiz ve bilgilerimizle sizlere ücretsiz yardımcı olabiliriz.
Amacımız bu ırkın en güzel ve safkan bebeklerini sizlerle tanıştırmak ve bilgi vererek Türkiye'de bu ırkın kalitesinin mix bebekler olmadan safkanlığını koruyarak değerinden yükselmesidir.
İlginiz için teşekkürler.
2012 yılı eşleşmelerinden doğan yavrularımız ve haklarında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz !
0536 97 666 33

0 yorum :

Yorum Gönder

İSKOÇ VE İNGİLİZ KEDİSİ YAVRULARI

Scottish Fold ve British Shorthair & Scottish Straight
Sahibinden Safkan WCF & DKED full  Secereli Yavru Kediler
0553 864 9 864
www.kediperisi.com

asmin_y@hotmail.com