Scottish Fold & British Shorthair Sahiplendirme 2018

Scottish Fold & British Shorthair Yavru Kedi 2018 Türkiye
     

Kedi Severler Dikkatine :)

Merhabalar Scottish Fold & British Shorthair KEDİ PERİSİ & KediZade ailesinin dünyasına hoş geldiniz. İletişim için 0507 466 4209 nodan bizlere ulaşabilirsiniz. Cins Kedi ve Kedilerle ile ilgili her konuda ''Türkiye' deki cins kedi fiyatları istatistiklerini , sahiplendirenler , cins kedi satın almak isteyenlere tavsiyeler öneriler, sahiplendirme yapanlar yada kedi satış ilanları olan evcil satış gibi sitelerde muhtemelen birçok kedi sahiplendirme için ilan görüyorsunuz , cins kedi sahiplenme de dikkat etmeniz gerekenler, Safkan british Shorthair nasıl olmalıdır ? Safkan Scottish Fold nasıl olmalıdır vb kısacası kediler ile ilgili herkonuda '' bizleri çekinmeden arayarak bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle ..

11 Mayıs 2010 Salı

SCOTTISH FOLD dişi yavru kedi & Şans'ın bebişi yuva arıyor

Sizleri uluslararası sertifikalı anneden dünyaya gelen, 0 düşük kulaklı dişi SCOTTISH FOLD yavru kedi ile tanıştırmak istiyorum. Tüm kardeşleri yeni ailelerinde olup kendisi onu sevip, en az annesi kadar iyi bakacak ailesini beklemekte.
Scottish Fold yavru kedi sahiplenmek istiyorsanız işte safkan uluslararası safkanlığı tescilli annesi ve babasının narin bu kızını yavrusunu kaçırmamalısınız diyoruz.
Anne ve babanın sertifikaları ve kendilerini, evlerinde görmek isterseniz, ziyaret edebilirsiniz. Yada kameradan yavrunuzu görmeniz mümkün.

British Fold ailesi olarak safkanlığı tartışmasız,aynı zamanda en sağlıklı ebeveynlerden dünyaya gelmiş yavrularla buluşmanız için Türkiye'deki en büyük titizliği göstermekte kararlıyız !
Bakım ve ırksal standartlarımız uluslararası federasyonlarca, sertifikalarla tescillidir. Tüm kedilerimiz, tamamen ev ortamında bizlerle birlikte yaşamaktadırlar.
Scottish Fold ırkı ve Scottish Shorthair ırkı ile ilgili dikkat etmeniz gerekenler, bakımları ve kedilerle ilgili hertürlü konuda, yavrunuzun yada kedinizin safkan olup olmadığını merak ediyorsanız, danışmanlarımız, veterinerlerimiz ve bilgilerimizle sizlere ücretsiz yardımcı olabiliriz.
Amacımız bu ırkın en güzel ve safkan bebeklerini sizlerle tanıştırmak ve bilgi vererek Türkiye'de bu ırkın kalitesinin mix bebekler olmadan safkanlığını koruyarak değerinden yükselmesidir.
İlginiz için teşekkürler.
2012 yılı eşleşmelerinden doğan yavrularımız ve haklarında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz !
0507 466 4209

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder