Scottish Fold & British Shorthair Sahiplendirme 2018

Scottish Fold & British Shorthair Yavru Kedi 2018 Türkiye
     

Kedi Severler Dikkatine :)

Merhabalar Scottish Fold & British Shorthair KEDİ PERİSİ & KediZade ailesinin dünyasına hoş geldiniz. İletişim için 0507 466 4209 nodan bizlere ulaşabilirsiniz. Cins Kedi ve Kedilerle ile ilgili her konuda ''Türkiye' deki cins kedi fiyatları istatistiklerini , sahiplendirenler , cins kedi satın almak isteyenlere tavsiyeler öneriler, sahiplendirme yapanlar yada kedi satış ilanları olan evcil satış gibi sitelerde muhtemelen birçok kedi sahiplendirme için ilan görüyorsunuz , cins kedi sahiplenme de dikkat etmeniz gerekenler, Safkan british Shorthair nasıl olmalıdır ? Safkan Scottish Fold nasıl olmalıdır vb kısacası kediler ile ilgili herkonuda '' bizleri çekinmeden arayarak bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle ..

2 Mayıs 2015 Cumartesi

REd Point mavi gözlü erkek yavru ARMANi

Adı : Armani Kedizade
Soyağacı:
WCF ( Dünya Kedi Federasyonu ) *Almanya
DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği *Türkiye
Renk : Golden Black Shaded Spotted Tabby
BRI ny 24 yeşil gözlü
Cinsiyet : Erkek & Male
Anne: Munchkin Cüce Kedi
Baba: British Shorthair Golden Shaded
Karakteri : Oldukça iri bir bebek. Güçlü kemik yapısı ile dokunmaya doyulamayan peluş bir kürk sahibi. Masmavi deniz rengi gözleri sürekli sizi takip edecektir :) Oyuncu ve o güçlü yapının altında çocuk ruhu taşıyan minik bir afacan. Kardeşleri ile son derece uyumlu akıllı bir küçük adam.
Alev rengi kulakları ve kuyruğu burun üzerindeki gölgeler harici beyaz bir kürke sahip. Annesi çok çok özel Munchkin cüce kedi olan bu bebeğim için ailelerimizi özenle ve titizlikle seçmeye çalışmaktayız. Bebeklerimizle ve özellikle bu miniğimle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için telefonunuzu bekliyor olacağız. Mutlu patilerle sevgiyle dolu günler :)

VİDEO:https://www.youtube.com/watch?v=OqTCDRyQMaA&feature=youtu.be
Durumu : new faimly from İSTANBUL!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder